Program MKiDN "Kultura cyfrowa"

Przyznano dotacje w ramach Programu MKiDN

Przyznano dotacje w ramach Programu MKiDN "Kultura cyfrowa"

2017.05.16

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznał dotacje w ramach programu "Kultura cyfrowa". Celem Programu jest udostępnianie i umożliwianie ponownego wykorzystywania zasobów cyfrowych do celów popularyzacyjnych, edukacyjnych i naukowych, uwzględniające opracowanie i digitalizację zasobów dziedzictwa kulturowego.

czytaj więcej
Program

Program "Kultura Cyfrowa" (2017)

Pragniemy poinformować, że wśród programów ogłoszonych przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, znalazł się program Kultura Cyfrowa, będący kontynuacją rozpoczętego w 2016 roku pilotażowego programu o tej samej nazwie, rozszerzonego w roku 2017 o możliwość realizacji  projektów edukacyjnych dotyczących wykorzystania zasobów cyfrowych.

czytaj więcej
Program MKiDN

Program MKiDN "Kultura cyfrowa" - wyniki I naboru

2016.08.19

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznał dotacje w ramach programu Kultura Cyfrowa.

czytaj więcej
Program MKiDN

Program MKiDN "Kultura cyfrowa"

Celem Programu jest udostępnianie i umożliwianie ponownego wykorzystywania zasobów cyfrowych do celów popularyzacyjnych, edukacyjnych i naukowych, uwzględniające opracowanie i digitalizację zasobów dziedzictwa kulturowego.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dostępnymi na stronie internetowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

czytaj więcej